ervaringen met soehma

januari 27, 2017 rvanthoor No comments exist

Ik heb de soehma voor mijzelf ontwikkeld omdat ik naar mijn mening en van anderen niet “spoorde”.
Na het op mezelf te hebben geprobeerd en er een zekere mate van succes mee gehad te hebben ben ik het voorzichtig aan gaan bieden aan anderen.
Bij de eerste lessen bleek dat er ook andere effecten waren dan alleen geestelijk en spirituele.
Een van de eerste resultaten waren te merken bij een dame van boven de zeventig die niet meer de was op kon hangen aan de lijn.
Ook alles boven de schouders was taboe voor haar.
Na slechts vier keer mee doen in de cursus kon zij de was weer ophangen en boven op de kasten stof af nemen.
Ook een tweetal studenten die niet zo succesvol waren in hun studie hadden zich in nood bij mij aangemeld.
Ook daar bleek alras dat het een succes was, want de cijfers na de cursus waren het dubbele van voorheen en waren nog steeds aan het stijgen toen ik ze voor het laatst sprak. In plaats van drie in het begin was het na de cursus een zes en een half jaar later waren het al achten.
dat geeft de burger moed om verder te gaan en de volgende cursussen leverden weer andere onbegrijpelijke successen.
Ook bij mij ging en gaat het nog steeds bergopwaarts.
Het grote voordeel dat allen vonden van de soehma was dat je niet naar een herhalingsoefening moest elke week, en dat je het naar behoefte kon uitbreiden of minderen.

volgende week verder!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *